Головна
Понеділок грудня 11, 2017
Реєстрація

7 грудня в аудиторії 352 відбувся фінальний турнір з відомої інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», в якій брали участь 5 команд із різних факультетів університету. 

 

 

 

 

 

 

Детальніше: Фінальна гра з «Що? Де? Коли?»

У межах Всеукраїнської акції, спрямованої на розвиток молодіжного підприємництва, 30 листопада в Запоріжжі відбувся Форум "Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці". Організаторами Форуму виступили Міністерство молоді та спорту, Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Центр "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності", Фонд народонаселення ООН, Запорізький обласний центр молоді. 

 

 

Детальніше: Ефект WOW від співпраці

Спортивний майданчик — такий собі незмінний атрибут кожної багатоповерхівки. Що на тих майданчиках тільки не відбувається; тут вам і спортивні вправи й дворові змагання і душевні посиденьки зі співом під гітару. Вам не здається, що усе перелічене мною, сильно нагадує життя середньостатистичного студента? А де живуть студенти? — Правильно, у гуртожитках. Та нажаль біля гуртожитків ЗНТУ досі не було жодного такого майданчика. На щастя, зараз все вже набагато краще, адже, спочатку у гуртожитку №2 було відкрито спортивний майданчик, а слідом за ним, 29 листопада аналогічний майданчик було урочисто відкрито у гуртожитку №4. Це стало можливим завдяки роботі депутата обласної ради, ректора ЗНТУ Сергія Борисовича Бєлікова.

Детальніше: Спорт у маси, а масовий спорт у гуртожитки!

29. 11. 2017 р. в актовій залі ЗНТУ відбулася грандіозна подія – концерт до Тижня журналістики. Це було надзвичайно. Перед тим, як розповісти про те, як веселяться журналісти, скажемо, що перед початком свята відбулося нагородження найактивніших студентів. Відзначали за акторську майстерність, участь у допомозі кафедрі, успіхи у навчанні та участь у наукових конференціях і фотоконкурсі. 

 

 

 

 

Детальніше: Як журналісти на Олімпі правили!

21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи. 
Свято відзначається ось вже четвертий рік поспіль, згідно з Указом Президента, на честь знаменної і доленосної події в новітній українській історії - Революції Гідності 2013 року.

 

 

 

 

 

Детальніше: День Гідності та Свободи

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на 22 сесію EU Study Days in Ukraine, яка відбудеться 7-10 грудня 2017р. у Полтаві. Участь у Єврошколі є безкоштовною! Для відібраних студентів організатори оплачують проїзд, проживання та харчування.

Для подання заявки на участь в EU Study Day необхідно заповнити анкету за посиланням: http://bit.ly/EUSD_22sessionPoltava (дедлайн – 20 листопада, 2017 о 23:00).

17 листопада – міжнародний день студентства. Це свято у багатьох людей асоціюється зі найкращим періодом в житті – порою студентського безтурботного життя, молодістю і веселощами. Романтика цього часу переповнена недоспаними ночами перед сесією, навчанням, яке нас постійну вимотує і новими знайомствами, які неможливо забути. 

 

 

 

 

 

Детальніше: Перезавантажимо «Будильник»!

17. 11. 2017 року, в аудиторії 381 відбулося нагородження кращих із кращих студентів нашого університету. У цей день весь світ святкує День студента. Символічно, чи не так? У приміщенні зібралося чимало студентів. Це дуже тішить, адже свідчить, що у нас є дуже багато світлих голів, які підтримують репутацію університету. 

 

 

  

 

 

Детальніше: Вітаємо нагороджених!

9-10 листопада 2017 р. ректор ЗНТУ проф. Сергій Борисович Бєліков на запрошення Міністерства освіти Туркменістану прийняв участь в роботі міжнародної виставки та наукової конференції «Освіта та спорт в епоху могутності та щастя».

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше: Міжнародна виставка та наукова конференція «Освіта та спорт в епоху могутності та щастя»

Завдяки Центру сприянню працевлаштування студентів та випускників ЗНТУ 14 листопада 2017 року о 11:55 в ауд. 320 головного корпусу ЗНТУ відбувся захід з приводу старту 12-го конкурсу стипендіальної програми « Завтра.UA », який провела Марія Черняєва - досвідчений тренер та модератор, стипендіат програми «Завтра.UA».

  

 

 

Детальніше: Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Вітаємо Вас із Днем Студента — з цим чудовим святом! Воно Ваше допоки Ви – студенти. Саме тому рекомендуємо Вам не поспішати дорослішати, а насолоджуватися часом, який і без того не йде, а летить. Ніколи не засмучуйтеся через дрібні неприємності, які трапляються на Вашому шляху, вони лише тимчасові. Просто не втрачайте віри у себе і у Вас неодмінно все вийде. Також хочеться, аби Ви всі завжди були здорові, щасливі, оточені любов’ю рідних та Божою опікою. Нехай завжди Вам усміхається удача та везіння. Гарних Вам оцінок та хорошого настрою. 

Ректорат, 
Профком студентів.