Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація
[Вітаємо першокурсники!]

 Запрошуємо Вас прийняти участь в урочистостях «Дня посвяти у студенти» Запорізького національного технічного університету, які відбудуться 31 серпня 2018 року о 10.00 на головному вході до університету (вул. Жуковського, 64).

Після привітань почесних гостей та керівного складу університету відбудуться зустрічі студентів-першокурсників з деканами факультетів в наступних аудиторіях:

 

Факультет

Аудиторія

Факультет соціальних наук (ФСН)

ауд.581

Факультет управління фізичною культурою та спортом (УФКС)

ауд.543, 533

Гуманітарний факультет (ГФ)

ауд.284

Факультет економіки та управління (ФЕУ)

ауд. 282, 276, 279

Факультет комп’ютерних наук та технологій (ФКНТ)

Актова зала

Факультет міжнародного туризму та управління (ФМТта УП)

ауд. 320, 388-а

Транспортний факультет (ТФ)

ауд. 249

Факультет радіоелектроніки та телекомунікацій (ФРЕТ)

ауд. 521

Інженерно-фізичний факультет (ІФФ)

ауд. 181, 344

Факультет будівництва, архітектури та дизайну (ФБАД)

ауд.540, 530, 358

Машинобудівний факультет (МФ)

ауд. 541, 334

Електротехнічний факультет (ЕТФ)

ауд. 525, 290

Юридичний факультет (ЮФ)

ауд. 492, 539-а

 

_________________________

Ректорат

Профком співробітників

Профком студентів, аспірантів та докторантів

21 травня в стінах спортивного комплексу ЗНТУ пройшла щорічна церемонія нагородження спортсменів, на якій оголосили підсумки цього року. 
Спартакіада ЗНТУ проводиться щорічно з 9 видів спору серед збірних команд 10 факультетів. Напряжена боротьба між командами до останнього не давала можливості однозначно назвати трійку лідерів. 

 

 

Подробнее: Церемонія нагородження спортсменів

Минулої п’ятниці, 11 травня 2018 року в актовому залі ЗНТУ пройшов останній фестиваль мистецтв від фізико-технічного інституту, в склад якого входить тепер 3 факультети: ЕТФ, ІФ та БАД. Важко було не здогадатися, про що саме буде студвесна, адже як тільки-но відчинились завіси, на сцені стояли 12 стільців. Студентська вистава побудована в сучасній інтерпретації за мотивами роману Іллі Ільфа та Євгенія Петрова «12 стільців».

 

 

 

Подробнее: Фестиваль мистецтв від фізико-технічного інституту

23-24 квітня в Запоріжжі в парку Металургів пройшов грандіозний дводенний музичний фестиваль джазу, в якому студенти ЗНТУ взяли участь в якості волонтерів. 
Студенти «машинки» стояли на різних локаціях фестивалю і допомагали музичним групах в їх приготуваннях. По закінченню фестивалю студентам видали сертифікати. 
Цю грандіозну подію підготував комбінат «Запоріжсталь» для городян в рік свого 85-річчя. 

 

 

 

Подробнее: Фестиваль «Zaporizhzhia Jazzy»

З 24 квітня по 2 травня у місті Софія, Болгарія відбулася друга генеральна зустріч міжнародної студентської організації BEST – General Assembly 2018 у цьому році. На ній були присутні представники понад 90 технічних університетів з 32 країн Європи. Завдяки сприянню Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ зустріч відвідали члени локального осередку BEST Zaporizhzhya: студентка групи ГФ-315 Кристина Курмель, студентка групи ФЕУ-515 Ганна Подакова та студент групи Т-325сп Максим Левицький. 

 

 

Подробнее: Міжнародна конференція «General Assembly 2018» у рамках студентської організації BEST

19 квітня в Обласному театрі ляльок пройшов ярмарок вакансій «JobShop 2018», організатором якого був локальний осередок міжнародної організації BEST при Запорізькому національному технічному університеті. 
Студенти різних спеціальностей і курсів відвідали ярмарок і отримали можливість поспілкуватися з роботодавцями, мати уявлення про образ цінного співробітника на ринку праці на теперішній час, і, звичайно ж, працевлаштуватися в одній із компаній-учасниць. 

 

 

 

Подробнее: Ярмарок вакансій «JobShop 2018» від студентської організації BEST

В котрий раз студенти ЗНТУ та студенти ЗЕТК ЗНТУ довели, що їм не байдуже до проблем природи. Саме з нагоди Дня навколишнього середовища 21 квітня 2018 року на території Запорізької дитячої залізниці відбувся суботник. Небайдужих виявилось близько 100 осіб, а з ними й ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков та директор електротехнічного коледжу Евгеній Рябенко! Для запорізьких студентів такі суботник не є новизною, вже кілька років поспіль вони допомагають дитячій залізниці навести порядок після зимового сезону і роблять це із задоволенням

 

Подробнее: Всі на суботник!

Нарешті! 13 квітня 2018 року відбувся довгоочікуваний фінал Кубку Ректора з КВН! Вже о 18:00 актовий зал наповнився глядачами аби швидше дізнатися хто ж отримає нагороду. Виступи команд були на високому рівні, а акторська гра просто зачаровувала усіх!

 

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее: Фінал Кубку Ректора з КВН!

Обрати професію - нелегкий, але дуже важливий крок. Навчатись теж спочатку буває важко: університет - не школа, диктують швидше, завдань дають більше, і всюди ти маєш сам допомогти собі. І ось, отримуючи диплом, ти думаєш, що найгірше позаду, але тут на тебе чекає вона: співбесіда з роботодавцем. Ти можеш бути кращим у світі спеціалістом, але який в цьому сенс, коли ти не вмієш презентувати себе? Саме про самопрезентацію йшла мова 11 квітня в Запорізькому обласному центрі зайнятості. 

 

 

Подробнее: А ти вмієш презентувати себе?

17-й рік поспіль в Запорізькій області проводиться конкурс патріотичної творчості під назвою "Спадщина", організований Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді. "Спадщина" проводилася у три тури: районний (міський), зональний та обласний. У 2018 році зональні відбіркові тури проводилися з 16 березня по 05 квітня у м. Мелітополь, м. Бердянськ , м.Токмак, м. Оріхів, м. Запоріжжя, у смт. Михайлівка, у м. Пологи. Близько 400 колективів взяло участь у відбірковому турі, проте у фіналі було представлено 27 найкращих номерів - їх і судило журі 12 квітня в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара. 

Подробнее: Конкурс "Спадщина" 2018

ути розумним - ось що зараз модно. Популярність книг за останні декілька років виросла в рази, все більше людей надягає окуляри, інтелектуальні ігри наближаються до переваги над звичайними. Така собі інтелектуальна гра нещодавно відбулась і в "Машинці". 12 квітня о 13:30, в 320 аудиторії 15 команд змагалось за звання найрозумнішого в битві "Що?Де?Коли?".бути розумним - ось що зараз модно. Популярність книг за останні декілька років виросла в рази, все більше людей надягає окуляри, інтелектуальні ігри наближаються до переваги над звичайними. Така собі інтелектуальна гра нещодавно відбулась і в "Машинці". 12 квітня о 13:30, в 320 аудиторії 15 команд змагалось за звання найрозумнішого в битві "Що?Де?Коли?"

Подробнее: Хто найрозумніший?