21 травня в стінах спортивного комплексу ЗНТУ пройшла щорічна церемонія нагородження спортсменів, на якій оголосили підсумки цього року.
Спартакіада ЗНТУ проводиться щорічно з 9 видів спору серед збірних команд 10 факультетів. Напряжена боротьба між командами до останнього не давала можливості однозначно назвати трійку лідерів.

У впертій боротьбі 3 місце зайняли студенти факультету Економіки та управління.
Срібними призерами Спартакіади стали студенти інженерно-фізичного факультету.
І переможцями 3-й рік поспіль стали студенти факультету комп'ютерних наук і технологій.
Також відзначили студентів з інших факультетів за активну участь, ними стали: студенти М ф-ту Іван Юрченко, Роман Морозов і Денис Жарий - МС з авіамоделювання, чемпіон Європи, чемпіон світу 2016 р. увійшли в 4-ку кращих на Чемпіонаті світу 2018 р. у США в м. Вестбаден та інші.
За підсумками 13 Літньої Універсіади України вперше в історії Запорізький Національний Технічний Університет зайняв 1 місце в своїй категорії серед ВНЗ України!
На Всесвітній 29 Універсіаді в Китаї в складі студентської збірної виступали 6 студентів нашого університету. Випускниця ф-ту УФКС МСМК Вікторія Кесар стала срібним призером Універсіади зі стрибків у воду, студентка ф-ту УФКС МС Олена Напалкова успішно дебютувала і стала бронзовим призером Всесвітньої Універсіади з волейболу у складі збірної України.
Побажаємо ж успіху нашим юним спортсменам в досягненні нових вершин!