Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

Минулої п’ятниці, 11 травня 2018 року в актовому залі ЗНТУ пройшов останній фестиваль мистецтв від фізико-технічного інституту, в склад якого входить тепер 3 факультети: ЕТФ, ІФ та БАД. Важко було не здогадатися, про що саме буде студвесна, адже як тільки-но відчинились завіси, на сцені стояли 12 стільців. Студентська вистава побудована в сучасній інтерпретації за мотивами роману Іллі Ільфа та Євгенія Петрова «12 стільців».

 

 

 

  Галерея героїв, представлених на сцені, настільки мальовнича і різноманітна, що одне лише перерахування типажів претендує на «енциклопедичність охоплення світу». Серед них не тільки Остап Бендер і КісаВороб'янінов –шукачів діамантів,що заховані в стільці, а й особи, які промайнули в невеликих епізодах. Сюжетні лінії настільки були вражаючими, що дивуєшся тому, наскільки в «Машинці» навчається талановитої молоді. Вражаючою була гра акторів, головними із яких були Микола Борковських, Гліб Лунін, Анастасія Кладко та інші.

 

Неперевершений сучасний танець дівчат під керівництвом Ганни Лук’янчук, прекрасний український танок та обряд ,який був поставлений Юлією Бажан. Оплески не зчухали під час фанку, який очолив Олесандр Кириленко. А ви чули ті прекрасні голоси ФТІ? Запальним був хор, який підняв настрій усім присутнім гостям. Але несподіванкою для всіх була фінальна пісня «Цвет настроения синий», у виконанні Михайла Герасимчука на столі(!) журі! А чому тут дивуватися? Адже це студвесна ФТІ, тут і не таке можливе!

 

 

Хочеться в котрий раз подякувати всім, хто взяв хоч найменшу участь у проведенні фестивалю. Такі заходи дають можливість поспілкуватися, недаремно провести свій час та знайти друзів. 
Нагадуємо ,що 25 травня 2018 року о 18:00 відбудеться гала-концерт фестивалю мистецтв. Тож запрошуємо усіх підтримати свої факультети!