Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

23-24 квітня в Запоріжжі в парку Металургів пройшов грандіозний дводенний музичний фестиваль джазу, в якому студенти ЗНТУ взяли участь в якості волонтерів. 
Студенти «машинки» стояли на різних локаціях фестивалю і допомагали музичним групах в їх приготуваннях. По закінченню фестивалю студентам видали сертифікати. 
Цю грандіозну подію підготував комбінат «Запоріжсталь» для городян в рік свого 85-річчя. 

 

 

 

 Програма фестивалю була насичена виступами відомих українських і зарубіжних виконавців. На головній сцені фестивалю атмосферної музики «Zaporizhzhia Jazzy» програма почалася виступами французького музиканта Алана Делоталя і запорізької співачки Сабіни Сафа в супроводі джазового оркестру. 

Серед учасників були Pianoбой з камерним оркестром, група MARU, в якій зібрався склад музикантів з Океану Ельзи, гурту Бумбокс і Kiev City Big Band, а також PUR PUR, потужний брас-бенд DRUM AND TUBA, учасники найбільшого фестивалю в світі SZIGET, група ATOMIC SIMAO , краща джазова піаністка України Наталія Лебедєва та багато інших. 


Вечірні виступи гуртів «Pianoбой» і «MARU» зібрали тисячі глядачів. Група «Pianoбой» подарувала багато чудової музики. Шуров співав «Лучшее, что есть», «Ти моє сонце», «Все, що тебе не вбиває» та інші хіти. Незвичайним стало виконання пісні «Хромосома» - а капела, в один мікрофон, яку публіка прийняла із захопленням. 
«Дуже радий, що в нашому місті йде розвиток в плані проведення великої кількості фестивалів, - повідомив Сергій Ільченко, лідер молодіжної організації комбінату«Запоріжсталь», - Приємно, що на фестивалі багато учасників із-за кордону. Це підтверджує, що Запоріжжя стає туристичним містом. Сподіваюся, що фестиваль «Zaporizhzhia Jazzy» стане традиційним». 


Так вважає і молоде населення нашого міста. Студенти пишаються, що в Запоріжжі проводяться заходи подібного масштабу і так само сподіваються, що такі грандіозні фестивалі будуть проводитися частіше.

Анастасія Бойченко 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ