Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

19 квітня в Обласному театрі ляльок пройшов ярмарок вакансій «JobShop 2018», організатором якого був локальний осередок міжнародної організації BEST при Запорізькому національному технічному університеті. 
Студенти різних спеціальностей і курсів відвідали ярмарок і отримали можливість поспілкуватися з роботодавцями, мати уявлення про образ цінного співробітника на ринку праці на теперішній час, і, звичайно ж, працевлаштуватися в одній із компаній-учасниць. 

 

 

 

 У ярмарку вакансій «JobShop 2018» взяли участь 7 компаній, а саме:«BeetrootAcademy», «Філіп Mорріс», «TheGravityAgency», «ІНФОКОМ ЛТД»,«GBKSOFT», «Перетворювач-комплекс», «Roll'n'Code». 
Під час заходу пройшли тренінги на тему працевлаштування від рекрутерів компанії TheGravityAgency і майстер-клас "Номер Один" від тренера з особистісного росту Богдана Єжлова. 
На цьому заході міжнародна організація BEST за підтримки Профкому студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ змогла зібрати в одному місці і в один час інтереси компаній у висококваліфікованих фахівцях і студентах, а також - інтереси студентів в бажаних вакансіях компаній Запорiжжя, України та Європи. Адже одна з основних цілей нашої організації - розвиток студентів, ми намагаємося її дотримуватися кожен день. Сподіваємося, що якомога більше студентів на цьому ярмарку отримали бажані робочі місця і поштовх до подальшого розвитку! 

Войтіх Максим, 
Член міжнародної студентської організації BEST