Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

В котрий раз студенти ЗНТУ та студенти ЗЕТК ЗНТУ довели, що їм не байдуже до проблем природи. Саме з нагоди Дня навколишнього середовища 21 квітня 2018 року на території Запорізької дитячої залізниці відбувся суботник. Небайдужих виявилось близько 100 осіб, а з ними й ректор ЗНТУ Сергій Борисович Бєліков та директор електротехнічного коледжу Евгеній Рябенко! Для запорізьких студентів такі суботник не є новизною, вже кілька років поспіль вони допомагають дитячій залізниці навести порядок після зимового сезону і роблять це із задоволенням

 

 Фронт роботи був різним: студентів розподілили на групи. І копали, і підмітали, і сміття виносили. За словами працівників цієї організації стало відомо, що допомога завжди потрібна для підтримання порядку дитячої залізниці. Тому завжди раді бачити помічників, а саме студентів, адже хто як не молодь швидко та спритно допоможуть. 
Студенти не тільки попрацювали , але і подивилися об'єкти на території залізниці, насолодилися гарною погодою та свіжим повітрям. Зазначу, що подібні заходи дають добру нагоду познайомитися с новими друзями та добре провести час. 

Валентина Мартиненко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ