Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

Обрати професію - нелегкий, але дуже важливий крок. Навчатись теж спочатку буває важко: університет - не школа, диктують швидше, завдань дають більше, і всюди ти маєш сам допомогти собі. І ось, отримуючи диплом, ти думаєш, що найгірше позаду, але тут на тебе чекає вона: співбесіда з роботодавцем. Ти можеш бути кращим у світі спеціалістом, але який в цьому сенс, коли ти не вмієш презентувати себе? Саме про самопрезентацію йшла мова 11 квітня в Запорізькому обласному центрі зайнятості. 

 

 

 Спеціаліст "Profi центру" Тетяна Тібій в процесі тренінгу виявляла особистісні й професійні якості та формувала вміння презентувати себе у студентів "Машинки". Спочатку учасники відповідали на прості запитання, пов'язані з рисами їх характеру та особистими досягненнями. Потім було сформовано три команди, кожна з яких шукала спільне та відмінне в своїх якостях в приємній творчій атмосфері. Також Тетяна розповіла про інструменти, що можуть допомогти кандидату на співбесіді, мову жестів та пози, важливі аспекти складання резюме, та інші важливі деталі самопрезентації. Двоє учасників отримали завдання презентувати себе за одну хвилину, відповідаючи на такі питання: 
- Хто Ви? 
- Чим займаєтесь? 
- Чому Ви кращий в цій справі? 
А також спонукання до дії. 
В кінці заходу був проведений "аукціон якостей", де кожен учасник був і продавцем і покупцем. В ході "аукціону" студенти дійшли висновку, що неважливо, скільки в тебе поганих якостей, якщо ти вмієш гарно презентувати їх та перетворити свої недоліки на переваги. Дякуємо "Profi центру" за цікаво та корисно проведений час. 

Тетяна Коляда 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ