Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

17-й рік поспіль в Запорізькій області проводиться конкурс патріотичної творчості під назвою "Спадщина", організований Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді. "Спадщина" проводилася у три тури: районний (міський), зональний та обласний. У 2018 році зональні відбіркові тури проводилися з 16 березня по 05 квітня у м. Мелітополь, м. Бердянськ , м.Токмак, м. Оріхів, м. Запоріжжя, у смт. Михайлівка, у м. Пологи. Близько 400 колективів взяло участь у відбірковому турі, проте у фіналі було представлено 27 найкращих номерів - їх і судило журі 12 квітня в Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара. 

 Привітати учасників і глядачів з цим маленьким святом піднявся на сцену Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков. "Всі ці номінації дозволять вам відкрити себе зробити свої перші кроки на професійній сцені. Особливо зараз, згадуючи про події на сході, такі патріотичні заходи неймовірно важливі" - наголосив він. 
Конкурс, орієнтований на участь молоді, проводився з урахуванням категорії («Ліга Дебютантів», «Ліга Лауреатів») за номінаціями: українська народна пісня класика патріотичної пісні, пісні народжені АТО, авторська пісня, «коли співають солдати», народна хореографія, сучасна хореографія, а також приз глядацьких симпатій. 
Справді, такі патріотичні конкурси, як "Спадщина" - це саме те, що нам потрібно. Приємно бачити яка талановита молодь населяє Україну, як завдяки їх пісням по шкірі пробігають мурашки, а танці змушують затамувати подих цілий зал. Чи не це називають єдністю? 

Тетяна Коляда 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ