Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

З 27 березня по 3 квітня члени міжнародної студентської організації BEST при Запорізькому національному технічному університеті завдяки сприянню Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ здійснили подорож до Румунії у рамках міжнародної конференції «Spring Regional Meeting 2018».Левицький Максим (ст.гр.Т-325сп ) та Кіхтенко Марина (ст.гр.ГФ-215) презентували локальний осередок BEST Zaporizhzhya та наш університет у м. Клуж-Напока. Студенти працювали з представниками технічних університетів таких країн: Румунії, Угорщини, Австрії, Словаччини, Молдови, Польщі, України та Португалії. 
Протягом трьох днів студенти спілкувались з іноземними студентами, обмінювались досвідом, мали дискусії з важливих питань, отримували нові знання для подальшої роботи в організації та навички роботи з аудиторією. Також під час конференції студенти отримали велику мотивацію працювати та розвиватися. 
Учасники регіональної зустрічі розглянули такі теми тренінгів, дискусій та лекцій: «Презентаційні навички», «Лідерство», «Робота з соц. мережами», «Як стати координатором сезонних курсів», «Вирішення конфліктів», «Комунікація та фідбек» та багато інших тем. 
Після чотирьох днів у дорозі та триденної конференції , студенти були ознайомлені з культурами інших країн, отримали яскраві враження, незабутні спогади, нові знання та ідеї щодо покращення функціонування BEST Zaporizhzhya! 

 


Кіхтенко Марина, 
Член міжнародної студентської організації BEST