Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

Що для вас є гумор? В тяжкі часи він, як опора, допомагає встояти перед проблемами та негараздами; гумор наче броня - здатен захистити від сумних новин і потрясінь; і, нарешті, гумор - як ліки, адже сміх подовжує життя. Що б не трапилось в вашому житті, через призму гумору все стає не таким вже й жахливим, чи не так? Замість антидепресантів лікарі мають виписувати хворим білети на КВН, чи на СТЕМ. До речі, такий "лікувальний захід" був проведений 31 березня в актовій залі "Машинки". Легендарний студентський театр естрадної мініатюри "Будильник", його представники 80-тих, 90-тих та 2000-них на одній сцені - це було щось дивовижне. Ведучим заходу був Дмитро Шендрик. 

 1 квітня СТЕМу "Будильник" виповнилось 58 років. Тепер зрозуміло, чому його називають "легендарним". Гумористична команда була зібрана в 1960 році в ЗНТУ (тоді ще Запорізький Машинобудівний Інститут ім. Власа Яковича Чубаря). Після закінчення університету "Будильник" відвідували фестивалі і влаштовували концерти по всій Україні, а серед країн СНД цей СТЕМ виступає на сцені довше за всіх. Іноді дивуєшся, яких дивовижних людей бачить наша актова зала! 

 

 

 

Багато мініатюр було показано глядачам: "Суфлер", "Иичко", "Профессор-агрессор", "6 концертов в один день", "Сиссывай", "Поговорим", "Кружка для левшей", "Вэб-модель". Більшість з них змушували зал витирати сльози від сміху, а деякі змусили замислитись над важливими речами (таких як якість освіти та корупція). Окремо треба згадати "улюблений номер Паши Лукашова" - про нездоланне бажання хлопця потрапити в жіночій гуртожиток і тортури у вигляді вахтерши, яка спіткала його на цьому нелегкому шляху. І, звісно ж, дуже життєвий стенд-ап від Слави Юшкова та Максима Беличко - це просто треба почути. 

 

 Після такого веселого вечора хотілось би привітати СТЕМ "Будильник" з днем народження та побажати творчого натхнення, ще більше посмішок та вдячної публіки. Ми пишаємося вами!

Тетяна Коляда, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ