Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

Створюючи свою національну державу, мусимо правильно розуміти сучасне, а це неможливо без знання своєї минувшини. 29 березня 2018 року у бібліотеці ЗНТУ студенти взяли участь в історичній грі до 100-річчя Української революції. За словами авторів – фахівців Інституту національної пам’яті – «інтелектуальна розвага, покликана зробити так, щоб важку історію (Української революції – ред.) було цікаво вчити і показати ті її моменти, які захоплюють»

 

 

 

Правила гри: карта поділена на шість регіонів: Київщина-Лівобережжя, Волинь, Галичина, Поділля, Південь і Схід. 

Перемагає той, хто відповість на найбільше запитань щодо кожного з шести регіонів - вважатиметься, що цей гравець чи команда "об'єднали українські землі". 
Правила ускладнені й особливими клітинками: "телепортом", "пасткою" та "чорними" і "білими" клітинками. 

 

 

Спочатку було жеребкування, після якого було створено 3 групи по 3 команди в кожній. У грі брали участь такі команди: «Михайлівська груша"(ФЕУ), "Моргенштери"(ГФ+МТУ),"Брежнев"(ФСН),"Рукола" (ФРЕТ), "Удар улитки" (ТФ) "ейядлаййокюдль" (КНТ), "Бунт"(ЮФ),"Машстрой"(МФ), "Фаза и ноль"(ЕТФ). За підрахунками балів, переможцями стали «Михайлівська груша"(ФЕУ)(1-е місце), "Удар улитки" (ТФ)(2-е місце) та "Бунт"(ЮФ)( 3-є місце). 
Розпочинаючи гру, вже потрібно було мати гарний багаж знань з історії. Але студенти «Машинки» підтвердили, що у нашому ВУЗі високий рівень викладання гуманітарних дисциплін. 
Щиро дякуємо Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ, а також колективу бібліотеки за організацію цікавого дозвілля молоді та постійну якісну роботу з формування у них патріотизму і національної свідомості, відновлення та збереження національної пам’яті українського народу.

Мартиненко Валентина, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ