Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

Міжнародний форум організації народної дипломатії (МФОНД) запрошує студентів II-IV курсів в освітній тур університетами словацького міста Кошице, яке у 2013 році було визнане культурною столицею Європи.

 

 

 

 

 

 Сьогодні Словаччина активно потребує кваліфікованих кадрів, тому пропонує українцям зарахування в найкращі державні університети для безкоштовного навчання за умови володіння словацькою мовою та можливість вишам України знайти партнерів для підписання двосторонньої угоди про підготовку бакалаврів та магістрів, з отриманням студентами подвійних дипломів.

Які переваги словацької освіти для українців?

-відсутність плати за навчання; 
-схожість української та словацької мов, можливість відвідувати безкоштовні мовні курси; 
-диплом європейського зразку, який дає можливість працювати в будь-яких європейських країнах; 
-можливість вільно відвідувати сусідні Чехію, Австрію та інші країни ЄС; 
-отримання права на студентську карту ISIC-card, яка дає великі знижки на проїзд по всьому світу і знижок у багатьох магазинах, розважальних центрах, ресторанах і кафе; 
-допомога освітніх закладів у працевлаштуванні та можливість -отримання виду на проживання в Словаччині під час навчання.

Для поглибленого знайомства зі словацькою системою вищої освіти пропонуємо українським студентам, викладачам та менеджменту вишів взяти участь в освітньому турі. Це принципово новий формат подорожі, який дозволяє поєднати відпочинок та екскурсії з презентацією освітньої системи. В програму презентації вузів у Кошице входить:

відвідування аудиторій, лабораторій та гуртожитків; 
знайомство з ректорами, деканами та українськими студентами, які вже навчаються у словацьких вузах; 
отримання інформації щодо умов вступу, дат подачі документів, безкоштовних курсів словацької мови. 
До уваги студентів IV курсів! Освітній тур – це можливість одразу подати документи на безкоштовне проходження магістерських програм вузів міста Кошице.

Контакти:
Катерина Нікітенко, 
координатор туру в Україні, 
тел.: +38099 397 45 37 (viber) 
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.