Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

День Енергетика - це свято всіх, хто коли-небудь був причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Це також свято тих, хто і сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі. Нарешті, День енергетика - свято всіх, для кого поняття «тепло» і «світло» - це не просто слова. 

 

 

 

Важливість цієї професії неможливо переоцінити. Працівники даної сфери постачають електроенергію в лікарні, школи, будинки. Люди так звикли до таких умов життя, що, на жаль, згадують про професії енергетиків і електриків тільки тоді, коли це благо цивілізації перестає поставлятися з різних причин. 

Саме з нагоди такого торжества завдяки студентам профбюро Електротехнічного факультету та Центром культури та дозвілля студентів ЗНТУ 15 грудня 2017 року в актовому залі відбулось святкове привітання. Гостей було безліч! Надзвичайно приємно було бачити випускників минулих літ, які не забули про цей урочистий день й завітали до стін «Машинки», щоб побачити колишніх друзів та побачити посмішки улюблених викладачів. 
Святковий концерт розпочався із привітання ректора – Сергія Борисовича Бєлікова та декана Електротехнічного факультету - Миколи Леонідовича Антонова. На сцену були запрошені найкращі студенти та викладачі для нагородження за вагомий внесок у розвиток науки і факультету. 
Без запальних танців, пісень, СТЕМу не обійшлось! Цікавим є те, що у проведенні свята долучилися студенти інших факультетів. 
Хочемо відзначити, що підготовка свят цього факультету завжди проходить на найвищому рівні, адже ЕТФ – це одна родина, де панує розуміння та взаємодопомога! Саме тут навчаються кращі з кращих — майбутні енергетики!

Валентина Мартиненко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ