Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

17 листопада – міжнародний день студентства. Це свято у багатьох людей асоціюється зі найкращим періодом в житті – порою студентського безтурботного життя, молодістю і веселощами. Романтика цього часу переповнена недоспаними ночами перед сесією, навчанням, яке нас постійну вимотує і новими знайомствами, які неможливо забути. 

 

 

 

 

 

  Також, 19 листопада нашому улюбленому ЗНТУ виповнилося аж 117 років. На честь цих двох святкових дат в актовій залі «Машинки» відбувся святковий концерт «СТЕМ «Будильник перезавантаження». Після довгої паузи, в майже чотири роки, СТЕМ «Будильник» знов піднявся на сцену в оновленому акторському складі. Нові актори зіграли старі мініатюри, деякі з яких були написані ще у 80-х роках. Виступ був настільки цікавим і смішним, що після кожного виходу учасників на сцену в залі стояв сміх і шквал оплесків. Добре, що традиції студентського театру естрадних мініатюр у ЗНТУ відроджується! 

 

 

Святковий концерт був наповнений не тільки жартами. В цей день було урочисте нагородження найуспішніших студентів, які працюють на благо університету. Дипломи і подяки нашим студентам вручали ректор, проф. Сергій Борисович Бєліков і голова профкому студентів Андрій Володимирович Іванченко. 
Кожен, хто був у залі відчув себе частиною свята. Свята студентства, молодості й таланту молодих людей, що вийшли на сцену й підкорили серця глядачів! 
Вітаємо усіх зі святом, а новоспечених «СТЕМівців» із вдалим дебютом! Євген Іванченко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ