Головна
Понедельник Сентябрь 24, 2018
Реєстрація

9 листопада в аудиторії 320 для студенів Запорізького національного технічного університету за підтримки центру сприяння працевлаштування студентів та випускників ЗНТУ було проведено зустріч з представниками торгової мережі «VARUS».

 

 

 

 

 

 Ця зустріч була проведена для пошуку нових працівників для такої, вже всім відомої мережі супермаркетів «VARUS». Такий ажіотаж пов'язаний з розширенням мережі і потребі у нових, молодих і креативних працівників. 
Для студентів, в свою чергу, це чудовий спосіб знайти додатковий дохід. «VARUS» пропонує нашим студентам гнучкий графік, який допоможе їм спокійно відвідувати пари, а в вільний час працювати. Для роботи доступні такі вакансії: охоронець, касир, вантажник. Торгівельна мережа обіцяє гідний дохід і кар’єрне зростання для особливо активних працівників. 
На зустрічі була дуже велика студентська аудиторія. Це не дивно , бо в такий важкий час, студенти не можуть прожити на стипендію і мають шукати додатковий дохід повсюди. 
Після закінчення презентації велика кількість бажаючих обмінялися контактами з представниками торгової мережі і в майбутньому, напевне, будуть працювати і будуть будувати міцний фундамент для свого майбутнього. Євген Іванченко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

Фото  із заходу за посиланнями:

 Facebook

 ВКонтакті