Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

3 жовтня 2017 року до «Машинки» завітав мер міста Запоріжжя Володимир Буряк. Основною метою його візиту було вручення сертифікатів на стипендію міського голови. У цьому році сертифікат отримали 115 кращих студентів ЗНТУ різних факультетів, які невпинно працювали упродовж усього року.

 

 

 

 

 Перед церемонією нагородження Владимиру Буряку було поставлено ряд запитань щодо покращення дорожньо-транспортного зв’язку у шевченківського району, ремонту студентської поліклініки, а також розвитку громадських міст відпочинку нашого міста. Також було оголошено про бажання проведення конкурсу на «Кращий гуртожиток» та фестивалю СТЕМів, з надією на підтримку під патронатом міського голови. 
Для кожного з стипендіатів це перш за усе підтримка молодіжного руху у розвитку науковому, творчому та громадському житті.

 

Приємно, що місцева влада хвилюється за розвиток сучасної молоді та підтримує її у будь-якій діяльності! Сподіваємось, зусиль ще достатньо для підкорення наукових і не тільки вершин. 
— Вчиться не для батьків і вчителів, а перш за все для самих себе. — Такими словами Володимир Вікторович наставив студентів перед врученням сертифікатів! 
Вітаємо стипендіатів, та бажаємо успіхів та подальшого розвитку! 

Анастасія Атрошенкова, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

 

Фото  із заходу за посиланнями:

Facebook

ВКонтакті