Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

На честь 110-річчя підприємства «Мотор Січ», 28 жовтня відбувся день відкритих дверей для всіх охочих побачити внутрішній механізм цього великого заводу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Окрім виготовлення якісної техніки, яка експлуатується більше ніж в 100 країнах світу, «Мотор Січ» за рахунок особистих коштів утримувати міцну соціальну інфраструктуру, що охоплює медицину, оздоровлення, відпочинок, систему дошкільних установ і громадського харчування. Важливо сказати, що дане підприємство також активно співпрацює з «Машинкою» та виступає спонсором багатьох заходів. 
Студенти ЗНТУ теж цього дня відвідали «Мотор Січ». Працівник підприємства - Денис Карзов – провів для нас екскурсію по збірних цехах найбільших та найпопулярніших двигунів на ринку авіатехніки. Нам навіть вдалося побачити випробування одного з них.

  

На даний момент на підприємстві освоюють напрям літакобудування, модернізують існуючу техніку, а також готують до випробувань новий український літак. Трудовий колектив «Мотору» - більше 25 тисяч людей і близько 10 тисяч на суміжних підприємствах. Його продукція займає лідерські позиції серед виробників авіатехніки в Україні, а також відома по всьому світі. 
Вітаємо «Мотор Січ» з річницею та бажаємо і далі утримувати високі свої позиції! 

 Коляда Тетяна, 
Прес-служба профкому ЗНТУ 

Фото  із заходу за посиланнями:

Facebook

ВКонтакті