Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

2 листопада в актовій залі нашого університету відбулося свято на честь дня менеджера. 
Офіційно це свято відзначається в ЗНТУ тільки 3 рік, і з кожним роком викладацький склад дивує оригінальністю конкурсів для студентів. Так, наприклад, в цьому році було 4 конкурси для студентів спеціальності менеджмент, за підсумками яких судді визначили переможців. 

 

 

 

 

 Відео-візитка, в якій студенти повинні були оригінально представити свою групу. Переможцем цього конкурсу журі обрало групу ФЕУ-515. 
Інтелектуальний конкурс, на який виносилися питання на логіку, схожі з тими, що задають претендентам на посаду співробітника в світовій корпорації Google. 

Конкурс на найоригінальніше селфі групи. Цей конкурс особливо сподобався студентам, в ньому навіть взяли участь викладачі, які із задоволенням погодилися допомогти студентам в ідеї для фото. 

І конкурс, в якому учасники пояснювали відомі картини з боку менеджменту (наприклад, картина Сальвадора Далі "Постійність часу" група ФЕУ-516 інтерпретувала як ідею тайм-менеджменту в бізнесі, а група ФЕУ-514 пояснила знамениту картину В.Г. Перова «Трійка» як ідею боротьби молодого покоління нашої країни із труднощами у суспільстві. За підсумками цього конкурсу найбільш високу кількість балів набрала група ФЕУ-516. 

На святі також були присутні абітурієнти, яких зацікавила спеціальність менеджмент, і які вирішили ознайомитися з нею ближче. Вони з цікавістю спостерігали за виступаючими і залишилися задоволені концертом. Чи не з меншим задоволенням дивилися і викладачі, найбільше їм сподобалися креативні відео-візитки, в яких, до речі, і вони самі брали участь, більш того, в одному з відео (ФЕУ-515) вони навіть танцювали! 
За підсумками конкурсів судді визначили переможців: 
1 місце - група ФЕУ-515 
2 місце - група ФЕУ-516 
3 місце - група ФЕУ-513 
В кінці свята усі учасники конкурсу були запрошені на солодкий стіл, а першому курсу декан факультету економіки та управління Корольков Владислав Васильович урочисто вручив символічну залікову книжку. 
День менеджера приніс і студентам, і викладачам, і абітурієнтам море позитивних емоцій, а також посприяв зміцненню дружніх зв'язків між групами та викладачами.

 

Анастасія Бойченко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

Фото  із заходу за посиланнями:

Facebook

ВКонтакті