Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

У середу, 18 жовтня, в актовому залі Класичного приватного університету пройшов 5 етап конкурсу «Битва Університетів». Ним стала інтелектуально-розважальна «Хто зверху?».

 

 

 

 

 

 

 У ньому брали участь 6 запорізьких вищих навчальних закладів: Запорізька державна інженерна академія (ЗДІА), Запорізький державний медичний університет (ЗДМУ), Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій (ЗІЕІТ), Запорізький національний університет (ЗНУ), Класичний приватний університет (КПУ) і , звичайно, наш Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ). Від кожного навчального закладу було по 2 представника: один хлопець і одна дівчина. Честь нашого університету відстоювали Максим Бондарев та Катерина Куковицька. 
Суть гри полягала в наступному: участь бере дві команди: команда хлопців і команда дівчат. Всього 7 раундів, де учасники повинні продемонструвати свою кмітливість та швидкість розуму, за підсумками вибирається команда переможців, учасники якої змагаються за перше місце. 
Гра хоч і інтелектуальна, але в той же час і дуже гумористична. У першому раунді команди повинні були вибрати правильну відповідь на запитання. Питання були досить незвичними. Наприклад, команді хлопців дісталося питання: «Що бентежить дівчат найбільше: зламаний ніготь або стрілка на колготках?», а команді дівчат: «Що найбільше не подобається хлопцям: шопінг або пияцтво?». Питання виявилися занадто «складними» і жодна команда не відповіла на них правильно. У другому раунді учасники одягали на себе кубик, де спереду і ззаду були написані літери. Завдання пролягало у тому, що команди повинні були за 90 секунд зібрати якомога більше слів з цих літер. 
Наступні раунди були не менш цікавими, учасники вгадували пісні, назви емблем іномарок, вибудовували команду суперників за певними критеріями (хлопців за критерієм кількісті колишніх, а дівчат - за кількістю підписників в Інстаграмі), вгадували вартість вогнегасника, кальяну, плойки для волосся, бритви та інших предметів. Для команди хлопців стало дивовижною новиною, що звичайна жіноча плойка для волосся коштує близько тисячі гривень. 
У запеклій боротьбі у інтелектуальних конкурсах та змаганнях на кмітливість та швидкість переможцями вийшли ... дівчата! 
І от фінальний конкурс гри, яка повинна виявити найкращий Університет Запорізької області. Напевно, буде щось складне і… «Битва університетів» знову дивує! Перед 6 дівчатами поставили важку задачу - вчасно сісти на стілець. Спочатку грала музика, під яку дівчата танцювали, а коли вона зупинялася, потрібно було знайти вільний стілець і сісти на нього, але проблема полягала в тому, що стільців було на 1 менше, ніж учасниць, і всі дівчата були із зав'язаними очима. 
На жаль, представниця нашого університету, Катя Куковицька, рівно за крок до фіналу вибула з гри. За результатами гри 3 місце посів Запорізький державний медичний університет, 2 місце - Запорізький національний університет, а переможцем став Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій. 
Що ж, не будемо розчаровуватись та подякуємо всім учасникам. Сподіваємось, що всі, хто прийняв участь у конкурсі, не просто стали представниками від своїх ВНЗ у битві за першість, але й добрими друзями! 

Анастасія Бойченко 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

Фото із заходу за посиланнями:

Facebook

ВКонтакті