Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

17 жовтня 2017 року на порозі головного корпусу ЗНТУ відбувся урочистий захід з нагоди 90-річчя від дня народження засновника кафедри зварювання Попова Веніаміна Степановича, який з 1978 по 1993 рік очолював «Машинку». На свято завітали колишні і нинішні викладачі кафедри, а також випускники. 

 

 

 

 

 Відкривали меморіальну дошку Веніаміна Степановича Попова ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, професор, доктор філософських наук, племінник Веніаміна Степановича Сергій Попов, який з 1980 року працює кафедрі зварювання, генеральний директор ПАТ «Запоріжтрансформатор» Ігор Клейнер, а також завідувач цієї кафедри Олександр Овчинников. 
Своїми спогадами про Веніаміна Степановича ділилися колеги та випускники. Зі слів було зрозуміло, що це була видатна і дивовижна людина, яка багато чого навчила інших і зробила вагомий внесок у розвиток промисловості. 
Скульптор Борис Чак зазначив, що створювати барельєф було дуже непросто, адже «скульптура - це не тільки зовнішня частина, важливо передати характер людини»,-говорив скульптор. І ті, хто знали особисто Веніаміна Степановича, впізнали в меморіальній дошці свого вчителя та колегу. 
Відомо, що за більш ніж 50 років кафедра випустила понад 3000 інженерів! Сьогодні кафедра динамічно розвивається, незважаючи на складні умови в промисловості . На кафедрі працюють п'ять докторів наук, сім кандидатів наук. 
Після закінчення церемонії відкриття пам'ятної дошки всі гості вирушили на урочисте засідання кафедри «Обладнання та технологія зварювального виробництва». 

Валентина Мартиненко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

 

Фото із заходу за посиланнями:

Facebook

ВКонтакті