Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

Нарешті! 13 жовтня 2017 року о 18:00 в актовому залі ЗНТУ відбулась довгоочікувана подія – відкриття фестивалю Закритої ліги КВН на Кубок ректора ЗНТУ 2017. Запевняю, всі білети були заздалегідь розкуплені, адже цей день чекали не тільки учасники команд.

 

 

 

 

 

 

 Ведучий цього чудового вечора – Юрій Мурашковський, звертаючись до заповненого залу, представив 9 команд з різних факультетів нашого ВУЗу. У Кубку ректора 2017 беруть участь такі команди: «Тутти»(ФРЕТ), «Сборная ЭТФ и Полешко»(ЕТФ), «ХНД»(ФМТУ), «Пятница»(МФ), «САЛО»(ТФ), «Bounty» (ІФ), «Голубь»(ФСН), «Вне закона» (ЮФ), «Сборная ЭГИ». Представивши почесне журі фестивалю, на сцену вийшов голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко, який мав нагоду офіційно відкрити Фестиваль гумору у «Машинці». Побажавши успіхів та наснаги командам, гра розпочалась. Нагадавши правила, ведучий зазначив, що, як і в минулому сезоні, на шляху до півфіналу завжди будуть грати усі команди, щоб набирати якомога більше балів та потрапити у першу четвірку, яка і попаде у фінал. Згадали також і про нововведений критерій – приз глядацьких симпатій. 
Як і завжди, гра почалася з першого конкурсу «Привітання», в якому усі команди продемонстрували свої підготовлені мініатюри та жарти. Це було дійсно смішно, і всі учасники підготувалися добре, що оцінили і журі, і глядачі, і ведучий. Було все: і танці, і пісні, і цікаві мініатюри! А як виглядали наші студенти! Презентабельні костюми повністю підкреслили образи учасників. Той, хто не бачив цього, запевняємо: ви багато чого втратили, такого ви ще не бачили! 
Наступний конкурс – «Розминка», в якому, як і завжди, члени журі задавали питання на вільні теми учасникам. Команди мали відповісти якомога смішніше, за що і отримували бали. Учасники продемонстрували винахідливість та гострий розум. 
Підведення підсумків було ознаменовано тим, що лічильна комісія підрахувала середні бали команд. Таким чином: лідером цих двох конкурсів стала команда «Сало» (ТФ) (10,8). За ними «Пятница»(МТ)(8,6).Третє місце отримали «Сборная ЕТФ и Полешко»(8.0). «Сборная ЭГИ» і «Баунти»(ІФ) розділи одне місце на двох, с однаковою кількістю балів(7.8). Хлопці із «Тутти» отримали 7,2 балів, ФСН – 6,6. Новачки «Вне закона» (ЮФ) – 6,2., дівчата із новостворенної команди «ХНД»(ФМТУ) -6.0. 
Але не слід засмучуватись, адже всі команди перейшли до наступного етапу, який відбудеться 8 грудня. Запрошуємо усіх підтримати свій та інші факультети! 
Учасникам бажаємо творчих злетів та добрих жартів! 

Валентина Мартиненко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

 

Фото із заходу за посиланнями:

Facebook

ВКонтакті