Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

12-го жовтня в четвер відбулися фінальні ігри п'ятого щорічного турніру з футболу серед гуртожитків який не відбувся без сенсацій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Команді "ЗКР" довелося зізнатися в підміні гравця перед грою у півфінал, після розгляду інциденту організаторами і капітанами команд було прийнято рішення дати їм можливість провести матч з командою "Тищенко" який завершився з рахунком 3: 4 на користь команди "Тищенко" і дискваліфікацією команди " ЗКР ". 
Зокрема в турнірі який розпочався 11 жовтня на стадіоні "Локомотив" взяло участь 8 команд: "Полос", "Бут", "ЗКР", "ЗЕТК", "Тищенко", "Малыгин", "Воложанин", "Погребняк". 
Варто відзначити те, що на протязі всього турніру вболівальники переживали немов на "Лізі чемпіонів", на полі теж відчувалась гаряча атмосфера суперництва. 
Традиційно в кінці турніру відбулося нагородження команд переможців, перше місце зайняла команда «ЗЕТК», друге «Бут», трете «Тищенко». Переможці отримали цінні призи такі як знижку на інтернет у гуртожитках, сертифікати від спонсорів, а також смачний приз – запашні піци. 


Максим Григоржевський, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ