Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація


У рамках залучення альтернативних джерел фінансування оновлення матеріальної бази університет продовжує розвивати зв’язки з бізнесом. 

Черговим спонсором університету сьогодні стала мережа магазинів MOYO.UA, яка виділила фінансову підтримку на проведення кубка Ректора з КВК ЗНТУ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


MOYO.UA - популярний в Україні рітейлер, який цілком підтверджує звання “мультиканального” шляхом використання найрізноманітніших сучасних каналів комунікації задля підтримки сталих зв’язків з потенційними споживачами. Сьогодні до його складу входить понад 60 магазинів традиційної (так званої “стаціонарної”) торгівлі, повноцінне Інтернет-представництво, а також цілодобовий магазин у столиці України. Каталог ОМНІ-рітейла містить більше 50 тисяч найрізноманітніших позицій, до того ж він оновлюється і розширюється ледь не щодня. Тут можна знайти і світові флагмани з ринку техніки, інструменти, товари для розваг, текстильні вироби, стильний одяг, ідитячі іграшки, дизайнерські прикраси і багато чого іншого. 


Купувати та оплачувати товари в MOYO дуже просто: окрім звичайного традиційного роздрібу, тут активно практикується ще й торгівля в мережі Інтернет. Придбати омріяну позицію (якщо її немає на полицях місцевого магазину) може кожен бажаючий завдяки онлайн-представництву. Оплата товарів здійснюється майже всіма існуючими на даний момент способами (готівковою і карткою, повністю і частинами, “електронними” грошима і в кредит), те ж саме можна сказати і про доставку: її практикують не лише у поштові відділення, але й на домашню адресу, а також безкоштовно до роздрібних магазинів. “Щасливий квиток” випав жителям Києва та Одеси - вони взагалі можуть отримувати свої покупки “миттєво” - всього за 45-90 хвилин. 
Дякуємо MOYO за підтримку і сподіваємось на співпрацю у майбутньому!