Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

Завдяки центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ 11 жовтня 2017 року студенти нашого ВУЗу мали змогу відвідати тренінг «Побудова стратегії пошуку роботи», що проходив у стінах Запорізького обласного Profi центра. 

 

 

 

 

 

 Гостинно зустрівши, представник центра – Тетяна Валеріївна розпочала тренінг. Спершу студенти за допомогою комунікативної гри познайомились один з одним. Помітно було, що декому було важко виконати це завдання, а дехто із легкістю віднісся до гри. Наступним завдання було ще цікавішим: «Які ваші цілі та що ви плануєте зробити, якщо вам залишилось жити 20 років?» Насамперед, це важко уявити, але студенти впоралися із цієї задачею. Цікавим є те, що комусь не вистачило і аркуша, а хтось написав декілька речень. 

Основне питання цього тренінгу: «Постановка цілей та їх досягнення в побудові кар’єри» .Студенти ставили питання до лектора, аналізували ситуації, висловлювали свою думку стосовно того, як правильно слід йти до своєї мети. 

Тренінги такого типу є дуже важливими та цікавими для того, щоб людина придбала такі компетенції та навички, які дозволили б їй в максимально короткі терміни отримати бажану посаду або місце роботи . Кожен учасник тренінгу отримав можливість з'ясувати до деталей і змоделювати, з яких кроків складаються його особиста ціль і сформувати ефективний план пошуку роботи. 

Валентина Мартиненко, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ