Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

12 вересня о 15:00 в актові залі «Машинки» зібрали студентів першого курсу, що живуть у гуртожитках і провели з ними цікаву та корисну бесіду, для того, щоб познайомити з університетом, а найголовніше - з правилами проживання. 

 

 

 

 

 

 


Іванченко А.В. - голова профкому студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ – розповів, куди йдуть кошти, які сплачують студенти, закликав раціонально використовувати воду й електроенергію, попрохав вести себе розумно та не порушувати правил, а також відповів на поставлені питання. 
Вадим Кеда - представник студмістечка - спеціально для «першачків» ці правила навіть зачитав. А також розповів корисну інформацію щодо отримання субсидій. Певно, найгарячіші диспути були зі студентами у голови молодіжного спецпідрозділу «Щит» - Дєвочкіна В. Ф., який також розповів і про історію та задачі угрупування. 
Ну і, найцікавіше наостанок: директор центру культури та дозвілля студентів – Комінова В. В. - розповіла студентам, де можна розкрити свій творчий потенціал, стати почутим, покращити свої таланти (головний корпус, 4 поверх, ауд. 402). 
На цьому збір першого курсу був завершений. Сподіваємось, що для новоспечених жителів гуртожитків ЗНТУ цей захід був пізнавальним і корисним! 

Коляда Тетяна 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ