Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

2 вересня в кінотеатрі ім. Довженка відбулась прем'єра українського фільму «Контрабас». Режисером і головним ідеологом даного витвору являється відомий співак Dzidzio. Студенти ЗНТУ також відідали прем'єру фільму - таку можливість їм надав профком студентів.

 

 

 

 

 


Перед початком фільму кожен бажаючи мав можливість отримати його автограф і сфотографуватися. Після автографів співак зі своєю командою дав невеличке інтерв'ю, в якому розповів про виникнення ідеї, зйомку і редагування фільму. «Я не запам'ятовував слова, бо писав і читав їх тільки вночі, а зранку їхав на концерти. Коли знімали, то я робив як в школі - переказував своїми словами. І кожного разу виходило інакше.» Відповівши на всі питання, режисери і актори фільму пройшли в центр залу і сіли дивитися фільм разом з глядачами. 
Перегляд фільму приємно вразив. В ньому ви не знайдете звичайного для комедій «тупого» гумору. Більшість жартів у фільмі засновані на самоіронії співака. Тут простежуються і моральні теми: тема релігії, тема чесності, тема творчої самореалізації, тема віри в себе. Після цього фільму не помічаєш, як українська мова трохи більше займає в твоєму житті, адже герої фільму розмовляють різними мовами (але це не створює дискомфорту). Хочеться взяти машину і поїхати подорожувати Україною, бо вона, насправді, така гарна. І, певно, не одна я після кінострічки зателефонувала мамі! 
Отже, фільмом вийшов чудовий! Сподіваємось, що Dzidzio ще здивує нас своїми ідеями! 

Коляда Тетяна 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ