Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

За новою традицію в нашому університеті щорічно проходить конкурс краси «Міс коледж ЗНТУ». Цієї весни він відбувся 19 травня о 16.00 в актовій залі «ЗНТУ», де приймали участь 10 дівчат з трьох коледжів ЗКР, ЗГК і ЗЕТК. Кожна з учасниць презентувала відео і дефіле візитку, а також відбувся фотоконкурс на футбольну тематику, інтелектуальний та танцювальний конкурси. Палка промова ректора, а також вокаліст Олександр Коржов і танцювальний колектив «Віва» підтримували та надихали наших красунь.

 

 

 

Конкурсантки виглядали неперевершено навіть поряд з моделями із агентства «Fashion Angel», яке допомагало їм у питаннях з моделінгу. Школа макіяжу «Perfect» та студія «Estetic education» розробили для кожної учасниці зворушливий образ, чим підкреслили індивідуальність кожної дівчини. 
Окрему подяку потрібно виразити спонсорам за допомогу в організації, а саме: 
- модельному агенству «Fashion Angel» 
- Антикафе «Дирижабль» 
- Школі макіяжу Ани Стадник «Perfect» 
- Іван Таксі 
- Клубу з гри в МАФІЮ «DMC – Запорожье» 
- студії «Estetic Education» 
Глядачі з увагою спостерігали за кожним рухом красунь. Після останнього дефіле під назвою «Світський раут», на церемонії нагородження було обрано переможницю. Нею стала – Софія Стрюк. Щиро вітаємо її, та бажаємо успіхів не тільки у наступних конкурсах, а й у навчанні. Сподіваємось, що незабаром вона буде приймати участь вже в університетському конкурсу краси як студентка ЗНТУ. 

Анастасія Атрошенкова 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ