Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

29 квітня пройшов тренінг для профактиву двох факультетів – економіки та управління і гуманітарного. Небайдужі студенти об’єднались у суботній день з однією метою – дізнатися про роботу у команді. Адже головним у роботі активу є саме вміння чітко розподіляти обов’язки та чути один одного. 
Тренінг провела Катерина Романенко. Спочатку хлопці та дівчата трохи хвилювалися, але перше завдання «Дізнайся про свого товариша» допомогло трохи розслабитись, тому що завдяки йому всі познайомились. Студенти створили правила проведення тренінгу, дали обіцянку, що не будуть їх порушувати.

Але найважливішим моментом було створення дошки «Очікування від тренінгу» та «Побоювання», де кожен зміг висловити свою думку та поділитися емоціями. 

У першому блоці Катерина багато розповіла про діяльність Федерації профспілок України. Чесно кажучи, я не знала, що профспілка має багато обов’язків та завдань. Студенти цікавились, як Первинна організація діє у межах університету, як можна реалізувати свої проекти. 
У наступних блоках хлопці та дівчата навчалися працювати у веселих командах «Баначик», «Полуничка» та «Апельсинка». Перед ними стояли серйозні завдання: намалювати справжнього Лідера, графічно зобразити якості, якими він повинен володіти. Кожна команда впевнено захищала свого Лідера, намагаючись виділити основні риси характеру та ін.. Після завдання тренер запропонувала об’єднати Лідера кожної команди в одного. Студенти дискутували, а потім дійшли до згоди. 
Далі активісти змогли більше познайомитися зі структурою профбюро факультетів. Хлопці та дівчата старанно розповідали про діючих «персонажів» своїх профбюро, а Катерина уважно слухала. Потім вона розповіла, що існує багато посад, наприклад, Лідер, Адміністратор, Критик, Експерт, Генератор ідей. Кожен з присутніх зміг побувати у цих ролях, щоб зрозуміти, яка посада більш підходить. 
Наостанок студенти поділилися своїми планами на майбутнє. Тренер запропонувала командам скласти список заходів, список того, що хочеться змінити в університеті. Було дуже багато ідей, які поки що залишаються у тайні. Катерина довго пояснювала, що саме потрібно для їх реалізації, тож імовірно, що вже дуже скоро в університеті будуть зміни. 
Отже, тренінг дуже допоміг студентам зрозуміти, наскільки важливо працювати у команді та у профспілці університету. Катерина налаштувала гарну атмосферу, тому студенти відчували себе неначе у сімейній обстановці. У кінці усі поділилися своїми враженнями на дошці «Очікування та побоювання»: очікування усі справдились, а побоювань не залишилось! 
Сподіваємось, що такі тренінги будуть проходити частіше, тому що вони дуже цікаві та важливі для кожного активіста. 

Заїка Валерія, 
в.о. голови профбюро ФЕУ.