Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

14 квітня в актовій залі ЗНТУ відбулася студвесна Інституту інформатики та радіоелектроніки. За що люблю цей інститут, так за те, що вони повертають у дитинство, відтворюючи улюблені кінострічки та мультфільми. Цьогорічні першокурсники, певне, вже не зрозуміють це. 
Ще з самого початку нас познайомили з головними героями: Федір, Шарик та Кіт – найкращі друзі дитинства.

 

 

 

Після того, як Федір тікає з дому з друзями на дачу, глядачам відкривається картина їх минулого – відео про дружбу, розваги і дитинство без інтернету. Доки Кіт і Федір ведуть цікаві бесіди, Шарик не гає часу і залицяється до тендітної сусідки з суворим батьком. Але справжнє кохання все одно перемагає заборони і правила. Кінець не менш зворушливий: Федір, що втік від батьків, все ж повертається додому. 
Паралельно з подіями сюжету ІІРЕ демонструє на сцені найталановитіших своїх студентів. Більше за все мені запам’яталось неперевершене виконання пісні групи Hozier - «Тake me to church» на віолончелі – це змусило на три хвилини забути, де знаходишся. Не менш дивовижним було виконання пісні Бумбокс – «Вона носила квіти в волоссі». Дуже сподобалось інструментальне виконання пісень групи Muse і Майкла Джексона (особливо порадувало використання бубну). Не забули і про українські традиції – посвята в козаки, козацький танець і пісня «Несе Галя воду» тому підтвердження. Здібні були студенти і на танці: вальс, танець із трюками, танець з фітболами. До мурашок по шкірі зачарувало художнє читання вірша, драма, а особливо монолог про кохання від головного героя. Багато глядачів запам’ятають чарівну дівчину, що виконувала студентську пісню «всього нашого життя». Ну, і не забудемо про КВН, який раз у раз змушував глядачів витирати сльози від сміху. 
Якщо ви не відвідали цей чудовий захід, то багато втратили. Ні на якому факультеті ви не знайдете такий великий відсоток талантів. Певне, у цей вечір багато хто зателефонував своїм батькам і друзям, з якими давно не розмовляли. Не забувайте про тих, хто завжди був поруч з вами. І дякую ІІРЕ за гарно проведений вечір. 

Тетяна Коляда, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ