Головна
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

13 квітня в ЗНТУ відбулася презентація «Печа-куча», де за звання кращого спікера університету боролися студенти всіх факультетів. Захід відбувся завдяки профкому студентів ЗНТУ. Організаційний комітет в ЗНТУ очолила виконуючий обов’язки голови профбюро студентів ФЕУ Заїка Валерія, а до складу журі увійшли бізнес-тренер та організатор «PechaKucha» в Запоріжжі Сергій Гузенков і заступник директора студентського містечка ЗНТУ Вадим Кеда. 
З японської «печа-куча» перекладається «балачки». Це презентація, обмежена часом і кількістю слайдів. 

Основні правила: 20 слайдів з фото, 20 секунд на слайд, час презентації – 6 хв 40 сек, слайди перемикаються автоматично, жива мова автора на тлі слайдів. 


Кожен представник факультету розповідав про особливості та привілеї своєї спеціальності. Хтось акцентував увагу на важливості кібербезпеки, хтось розповідав про цікаве студентське життя факультету, а хтось рвав на собі сорочку і перетворювався в Супермена. 
Кожен з учасників чимось дивував, відкривав бачення своєї спеціальності, проте судді могли обрати тільки трьох переможців: 
1 місце - Дудко Олександр (факультет Комп'ютерних наук і технологій, КНТ-536). 
Він підкорив усіх слухачів своєю харизмою і невимушеною подачею оригінального спічу. 
Олександр один з небагатьох, хто не тільки вийшов без «шпаргалки», а й творчо і оригінально підніс свій виступ зі словами: «Я ж програміст, я ж повинен!» – він розірвав на собі сорочку, під якою виявився костюм Супермена. Звичайно, це не могло не залишитися без уваги публіки. Виступ був дуже яскравим, тому ім'я переможця не стало несподіванкою. 
2 місце - Жаболенко Анастасія (факультет Соціальних наук, СН-115). 
Анастасія теж підкорила суддів своєю невимушеністю. Вона, хвилюючись, але з гумором представила традиційну картину, яка вже склалася в головах студентів про «суворих та похмурих» працівниках деканату абсолютно в новому світлі - як позитивних і доброзичливих людей. 
3 місце - Микал Максим (ЗЕТК, РПЗ 16-1 / 9) 
Не зважаючи на свій юний вік (Максим є студентом коледжу ЗНТУ), він гідно представив свою майбутню спеціальність. Висвітлив проблеми кіберзахисту, розповів про переваги прогресуючої робототехніки та особливості комп'ютерного дизайну. 
Так само не можна не відзначити, що у виступаючих спікерів була дуже активна група підтримки. Це багато в чому вплинуло на невимушений характер заходу. 
Особисто від себе, як учасниці минулого проекту «Печа-куча», хочу додати, що цей проект дає величезну можливість спробувати себе в новому напрямку та навчитися навичкам ораторського мистецтва. 

Бойченко Анастасія, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 
pks-zntu.org.ua 
https://vk.com/album-68429741_243639488