Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

7 квітня в актовій залі ЗНТУ відбулася студентська весна Економіко-гуманітарного інституту «Назад у майбутнє». 
Скажу відразу, що, незважаючи на те, що це вже третя студвесна, немає одноманітності та схожості з попередніми. Все нове, незвідане, цікаве та просто приємне для перегляду. Цей виступ здивував масовістю номерів. Стільки талановитих студентів. ЗНТУ просто скарбниця талантів. Чого тут тільки не було: пісні, танці, жарти, жива музика, поезія і, увага, фокуси. Ага, цікаво ж?

 

 

Мені також було приємно споглядати за цим. Скажу чесно, досі не розгадала, яким чином мотузка може так легко рватись і знову склеюватись. Напевно, чари все-таки існують. Глядачі, мені здається, були здивовані не менш, ніж я. Про це свідчили аплодисменти та здивовані вигуки. 
О! Ледь не забула. Маленькою новинкою, цікавинкою та просто приємністю став розіграш серед глядачів призів від спонсорів показу. Призами стали сертифікати на відвідування квест-кімнати, а також косметичної студії. Ось така приємність. Переможці точно залишилися задоволеними. 
Повернемось до самої студвесни. Окрему подяку хочеться висловити за українську частину виступу. Особисто я дізналася багато цікавого й нового про таке важливе християнське свято, як Великдень. А ви знаєте, що символізують кольори писанок? А я знаю! 
Дуже хочеться коротко про все вам розповісти. Та хіба можна? Тут стільки всього було, що відразу й не згадаєш. Одним словом, сюди варто було завітати. 
І, як і з кожного заходу, звідси можна вивести мораль. А мораль, дорогі дітки, така, що ким би ти не був, де б ти не був, завжди потрібно жити теперішнім. Використовувати кожну можливість, яку тобі дає життя. Проте, не забувати про те, хто ти і для чого живеш на цій землі. 
Життя красиве, коли кольорове, 
Значить получилося, дякувати Богу, 
Якщо все сіре і кольору бракує, 
Тоді біда....хіба що намалюєш. 
За Кузьму окремо дякую. Гордість за вас переповнює. 
Нехай весняне тепло зігріває ваші душі і навколо буде лише червоний колір. Бо для щастя більшого не треба! 

Василина Гав’як, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ