Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

Комісія соціального захисту профкому студентів ЗНТУ продовжує активну роботу із пільговими категоріями. У зв’язку із реформуванням стипендіального забезпечення студентам необхідна додаткова консультація щодо заповнення усієї необхідної документації для отримання соціальної стипендії. Тут до роботи стала наша комісія соціального захисту. Із січня наші фахівці приймають в аудиторії 405 студентів пільгових категорій, допомагаючи їм в оформленні та зборі документів. 
За три повні місяці роботи – січень, лютий, березень – до профкому студентів звернулося більше 300 студентів-пільговиків. До кожного ми знайшли індивідуальних підхід, адже окремий випадок – це окремий пакет документів, жодного ідентичного. Завдяки нашій допомозі законну стипендію тепер отримують: 


1. Студенти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи – 10 осіб; 
2. Студенти-учасники АТО та студенти, один з батьків яких визнаний учасником бойових дій – 10 осіб; 
3. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 120 осіб; 
4. Особи з інвалідністю І – ІІІ групи – 40 осіб; 
5. Студенти із сімей, які отримують державну соціальну допомогу – 5 осіб; 
6. Студенти, батьки яких є шахтарями за стажем підземних робіт не менше як 15 років – 7 осіб. 
Після консультації комісії соціального захисту профкому студентів ЗНТУ студент із повним пакетом документів прямує до уповноваженої особи ЗНТУ щодо виплати соціальних стипендій – старшого інспектора відділу кадрів Наталії Григорівни Масловської. Таким чином, ми допомогли уникнути черг і зайвого клопоту у відділі кадрів. 
Нагадуємо, що подача документів на отримання соціальних стипендій триває! Якщо ви студент денної форми навчання, не маєте академічних заборгованостей і не отримуєте академічну стипендію, проте належите до будь-якої з пільгових категорій (список додається), тоді ми чекаємо на вас в аудиторії 405 (4 поверх головного корпусу ЗНТУ)! 

Сніжана Вичужаніна, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ 

Інформація.pdf