Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

31 березня в ЗНТУ відбулася студвесна Машинобудівного Інституту, який вирішив здивувати глядачів креативністю й неповторністю. І їм це вдалося. 
За основу було взято сюжет з часопису Риму та Єгипту – історію Цезаря й Клеопатри. Не можу не згадати про білети-пірамідки на концерт – робота майстра. 
Захід розпочався з корисного відео – тепер ми знаємо 10 (9, якщо рахувати легальні) способів потрапити до творчого колективу студвесни. А далі глядач мав можливість зануритись у світ пірамід, воїн, таємниць і богів. Випадковий читач, можливо, припустив, що захід був нудний.

 

Доведеться вас розчарувати – на сцені були найрізноманітніші танці, бітбокс, пісні під гітару, народна пісня, пісня групи Hardkiss, навіть пісня від викладача; зачаровувало художнє читання віршів, а КВН був як завжди на висоті. На очах глядачів навіть встигли зіграти сватання, що було дуже зворушливо. 

Кінець заходу не міг не порадувати: всі співаки вийшли на сцену і разом виконали пісню про мрії та кохання. 
Студвесна МІ навчила нас, як треба ставитися до правди; розповіла, що війна – це відсутність життя, а саме життя – безцінний дар, що треба берегти і витрачати на дійсно важливі речі. Дякую Машинобудівному Інституту за неперевершену виставу. 

Тетяна Коляда, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ