Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

24.03 о 18:00 в актовій залі ЗНТУ стартувала перша студвесна. Початок задали студенти ФТІ. Як завжди, все почалося дуже цікаво та весело. Вже на початку вечора ми дізналися, хто «зайчиком» проходить на свята до актового залу. І це,звичайно ж, дороге журі:А. Іванченко, О. Зима, Д. Шендрик, О. Гончаров, С. Лободюк, В. Безсмертний та інші. 
Уже спочатку ми зрозуміли, що на нас чекає справжня голівудська прем’єра під назвою «Студентське життя: від першокурсника до магістра». І скажу вам, прем’єра вдалася на славу. Ажіотаж був ще той. Тут кожен знайшов себе, побачив різницю між першим і останнім роком. Хтось робив висновки, хтось знайшов підказки, а хтось просто, впізнавши себе, зміг добре посміятися.

 
Тут були і перші пари, і життя в гуртожитку, і прогули, і радощі, і розчарування, і перші самостійні вирішення проблем. 
Виступ вдався на славу. Люди були дуже задоволені. На святі можна було не лише гарно провести час, посміятися, відпочити, поспівати, а й пригоститися смачними жайворонками, випеченими з ласкою і щедрістю учасниць свята. Особлива подяка за такий український обряд . Приємно, що люди не дають забувати про народні традиції і звичаї. 
Розбавляли вечір учасники піснями і танцями, надзвичайно смішними жартами про реалії студентського життя, а також ніжними і милими вуху віршами. Сидиш і насолоджуєшся… Більше того, у студвесні брав участь викладач. От так, талановита людина талановита у всьому. Під веселу пісеньку «Про електрика» на стільцях пританцьовували всі. 
На святі кожен зауважив щось для себе. Наприклад, я зрозуміла всю унікальність наших студентів. Тільки наші студенти можуть тижнями не спати, харчуватись повітрям, влазити у вже заповнену маршрутку, робити курсову чи дипломну за найкоротші терміни. Все це, звичайно ж, гумор. Усі ми знаємо, що насправді у нас найстаранніші та найталановитіші студенти. 
Саме тому, аби пізніше ви не бігати за викладачами зі словами «Ну поставте 4, будь-ласочка, я не працюватиму за професією» слідуйте принципу «вчитися, вчитися і ще раз вчитися» і буде вам щастя. 
Удачі в навчанні, миру в думках, любові в душах та весни в серцях усім! Дякую за приємно проведені дві години. 

Василина Гав’як, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ