Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

За запрошенням профкому студентів ЗНТУ 23 березня о 13:30 всі бажаючі мали змогу поспілкуватися із фронтменом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею. Зустріч із запорізькими шанувальниками, серед яких, звісно, були і наші студенти, відбувалася в актовій залі ЗНТУ. 
Тарас Тополя приїхав не сам, а з волонтерами дитячого руху ООН "Юнісеф". Перед знайомством із солістом, на нас чекало знайомство з ними. Волонтер Ірина, зовсім молода дівчина, розповіла нам про глобальний проект Юнісеф – U-Report. Багатьом з нас ця назва ні про що не каже, а дуже жаль, адже це дійсно класний корисний проект, особливо для молоді. 

 


U-Report – це масові опитування людей через безкоштовні СМС(найчастіше). Окрім СМС це також відбувається через додаток U-Report, а також через Mesenger. На даний момент U-Report представлений у 34 країнах. В Україні він запустився у 2015 році. 
Вам точно цікаво для чого він потрібний. Так от, цей соціальний проект потрібний для того, аби проводити опитування серед молоді стосовно проблем, які є актуальними серед нас зараз. Це допомагає не лише з’ясувати ці проблеми, а й почати їх вирішення. 
Приємним є те, що СМС повністю анонімні, безкоштовні, відбуваються та сприймаються у реальному часі і справді мають вагу. 
Ви, напевно, здивовані. Ну до чого тут U-Report до музичного гурту? Все тому, що Тарас Тополя дуже активно підтримує цей проект. Я б сказала, найактивніше в Україні. Такий собі український Девід Бекхем. 
В актовій залі, за допомогою такого опитування, відбувся розіграш світшота. От така маленька приємність. Волонтери та організатори запевняють, що такі розіграші проводяться часто. Тому не втрачайте надії отримати для себе таку милу річ. 
Опісля цікавої лекції про U-Report до нас вийшов Тарас Тополя. Кожен із студентів мав можливість поставити співаку запитання. Лунало багато запитань стосовно творчості, особистого, навіть стосовно сенсу життя, на кожне з яких ми почули багаті, широкі, повні і точні відповіді. 
- Тарасе, як починалася ваша музична кар’єра? 
- У 6 років я пішов у музичну школу. У 13 я вже збирав свою першу шкільну групу. Мені надзвичайно подобалось займатися музикою. В університеті я просто став нею жити. 
- Як батьки поставилися і як ставляться зараз до вашої творчості? 
- У школі, займаючись музикою, я повністю забував про навчання. Мама намагалася пояснювати, просила, аби я вчився. Зрозумів я це в 11 класі. Потім вступив в університет, успішно закінчив юриспруденцію, поклав диплом та досі займаюся музикою. Зараз батьки у всьому мене підтримують та пишаються мною. 
Я справді мріяла познайомитися з такою особистістю. Сьогодні я зрозуміла, що настільки відома людина насправді дуже проста, близька до народу, весела, позитивна. Це надзвичайно імпонує. Тішуся українською естрадою. «Антитіла» – хороший приклад для всіх нас. 
Опісля розмови відбулася фото- та автографсесія. Цього дня з актової зали люди виходили лише з усмішками на обличчях. 

Василина Гав’як, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ