Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

Навесні Запорізький національний технічний університет обов’язково приділяє 2 дні на традиційний День Донора. Таким чином ми не тільки здійснюємо добру справу, оздоровлюємо власний організм, але й поповнюємо власний банк крові, що використовується нашими студентами, викладачами та співробітниками у разі необхідності. 22 і 23 березня свою кров на благо пожертвували 193 людини, серед них 191 студент і 2 співробітники ЗНТУ. 

 

 

 


Цього року комісія оздоровлення профкому студентів ЗНТУ особливо креативно підійшла до організації свята донорства. Були представлені фотозони і роздані посвідчення донора ЗНТУ. Цей документ буде фіксувати кількість відвідувань Дня Донора, завдяки чому згодом будуть визначені наші Почесні донори. Адже ми переконані, що донори – справжні герої! Ми не знаємо, скільки людей сьогодні або завтра потребуватимуть донорської крові, однак розуміємо: найчастіше кров донора – це єдиний шанс повернути людині життя. За статистикою, здаючи кров один раз, ми допомагаємо як мінімум чотирьом тяжкохворим. 
Донор крові – це почесно, це яскравий спосіб показати небайдужість і допомогти ближньому, це просто і водночас дорівнює подвигу. Тож щиро вдячні всім, хто взяв участь у Дні Донора і пишаємося вами! 

Сніжана Вичужаніна, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ