Головна
Понеділок липня 16, 2018
Реєстрація

Хлопці, а ви знаєте, що таке «шугаринг»? Якого розміру колготки потрібні дівчині ростом 170 см та вагою 60 кг? 
Зараз хлопці розділяться на два типи: ті, хто не знають відповіді на дані запитання, і ті, хто її знають. До першої категорії входить практично вся сильна половина людства, до другої ж – хлопчики-студенти ЗНТУ. Так-так, наші мужчинчики приємно здивували та підняли настрій своїм коханим жінкам: матерям, сестрам, подругам, половинкам у переддень 8 березня. 

 

 

 


07.03.2017 об 11:30 біля головного корпусу рідного університету відбулася музична передсвяткова перерва. Це було щось. Навчаюся тут нещодавно, проте емоції такі бачила вперше. Студенти настільки раділи у звичайний будній день, між парами, з повними сумками зошитів , з кавою в руках. У цей момент я знову переконалась у тому, що ми сильна нація, і як би не було важко, ми знаходимо причини і сили усміхатися. 
До міжнародного жіночого дня університет запланував потішити та здивувати свою гарнішу половину. І це точно вдалося. Зі сцени лунали слова привітання від організаторів свята, керівництва університету, просто студентів. Таке не купиш ні за які гроші. Це те, що називають «реально приємно». 
Прекрасний ведучий, випускник «Машинки», Дмитро Шендрик розважав аудиторію, як міг: жарти, компліменти, слова підтримки, поради, цікаві вікторини, запитання, які викликали численні усмішки та водночас змушували нас вмикати свій мозок. Думаю, університет вкотре гордий за такого студента. 
Під час перерви проводилися розіграші патріотичних чашок, канцелярських виробів, шоколадних смаколиків та інших приємностей для студентів. Невинними жартами публіку запалювала КВН-команда. Це було так мило, коли до нас вийшли три хлопчики і одна дівчинка. Миліше й приємніше може бути, напевно, лише «світленьке з таранькою у вечір 8 березня». 
Під кінець перерви піснею вітав усіх «золотий голос Гуляйполя», студент ЗНТУ Ілля Зінченко. 
Ви знаєте, виступ був коротким, проте дуже влучним, ніжним, смішним, таким, який точно запам’ятається. 
До всіх привітань практично нема, що й додати. Любіть, дивуйте, будьте ніжними та чемними зі своїми жінками. Ми вас безмежно цінуємо та вдячні вам просто за те, що ви поряд. Пам’ятайте, навіть у своє свято ми знаємо, що «дрель сверлить, а перфоратор бурить». 

Василина Гав’як, 
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ