Керiвництво
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація

Чи бачили ви колись зимову осінь? Так, я повністю серйозно. П’ятниця, 2 грудня, вже другий день зими, а в новій актовій залі остання студентська осінь… Із, практично, новорічним настроєм глядачі спостерігали за Інститутом інформатики та радіоелектроніки. 

Детальніше: Зимова осінь?

 

     Гуртожиток Запорізького електротехнічного коледжу Запорізького національного технічного університету знаходиться у самому серці Запоріжжя, у Вознесенівському районі за адресою вулиця Незалежної України, 64. Дістатися до гуртожитку можна усіма видами громадського транспорту – тролейбусом або маршрутним таксі (зупинка «вул. Миру»). Неподалік від гуртожитку розташовані: ринок, аптеки, супермаркети, Запорізький електротехнічний коледж.

 

     Гуртожиток являє собою чотирьохповерхову будівлю розраховану на 250 студентів. У гуртожитку коридорна система. Кухні, умивальники та туалети розташовані на поверхах, чоловічий та жіночий душ знаходиться на першому поверсі. У гуртожитку є кімнати для спільного проживання чотирьох, трьох, двох студентів, а також одномісні кімнати.

     Свої кімнати мешканці гуртожитку прибирають самостійно. Коридор, туалети, адміністративні приміщення, сходи та кухню щодня прибирає обслуговуючий персонал.

 


    Для забезпечення комфортних умов проживання у гуртожитку працюють: завідуючий, паспортистка, кастелянка, швейцари (позмінно), прибиральниці, двірники, сантехнік, столяр, електрик, вихователь. Невід’ємною частиною життя гуртожитку Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ є функціонування студентської ради, котра складається з голови студентської ради гуртожитку та старост поверхів. Ними ведеться активна виховна, правозахисна та організаційна робота серед студентів. Студентською радою гуртожитку регулярно організовується дозвілля студентів: конкурси, спортивні змагання, святкові дискотеки та таке інше.

 

 

     На кожному поверсі розміщені дошки оголошень, це сприяє швидкому розповсюдженню інформації серед студентів стосовно важливих питань побутового та соціального значення. На першому поверсі знаходиться буфет зі смачною та свіжою їжею. На другому поверсі розташована актова зала з великим плазмовим телевізором. На четвертому поверсі розташована кімната студентської творчості, де мешканці гуртожитку мають змогу проводити свій вільний час.

     У серпні 2014 року з метою підвищення безпеки у гуртожитку та недопущення факту перебування сторонніх осіб у гуртожитку було встановлено електрону систему «Турнікет» та камери відеоспостереження. Вхід та вихід до гуртожитку здійснюється через турнікет за допомогою спеціальних електронних перепусток. Кожен мешканець гуртожитку зобов’язаний мати свою персональну електрону перепустку. Передавати її стороннім особам суворо заборонено.

Гордістю гуртожитку є той факт, що восени 2014 року він брав участь у загальному міському конкурсі "Кращий гуртожиток" і отримав перемогу в номінації "Сучасні технології".

 

 

      Право на першочергове поселення до гуртожитку мають студенти пільгових категорій – студенти-сироти, студенти, які підпадають під категорію постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи, малозабезпечені, студенти – діти шахтарів, студенти з групою інвалідності.

 

Не так часто ми зізнаємось в любові до свого міста. А місто наше прекрасне, правда? Можливо іноді здається, що не все так, як хотілося б. Але це не позбавляє Запоріжжя своєї унікальності і краси. Це місто талановитих людей; це місто козацтва і відваги. Це наша мала Батьківщина і наш дух. Куди б ми не поїхали – місто, в якому виросли, в якому закохувались, вчились і працювали буде завжди у серці.

Детальніше: Запоріжжя, я люблю тебе!

Факультет радіоелектроніки та телекомунікацій

 

РТ-912 Білик Максим (тел. 0665929293)

 


 

Факультет комп'ютерних наук та технологій

P4uSPYtutoA 1

КНТ-416 Малюков Михайло (тел. 0953927680)

 


Транспортний факультет

E-7wu9soyXM 1

Т-315 Носач Данило (тел. 0956081652)

 


 Інженерно-фізичний факультет

ОВДИЕНКО

ІФ-213 Овдієнко Любов (тел. 0999808340)

 


 

Електротехнічний факультет

Е-512 Арабок Наталія (тел. 066 903 29 82)

 


Машинобудівний факультет

  Бачурська Анжеліка (тел. 0669171378)

 


Факультет економіки та управління

vasilenko

ФЕУ-120 Василенко Євгенія (тел. 0995172936)

 


 Гуманітарний факультет

z 27eed5bf

Книш Анастасія (тел. 0668677373)

 


Факультет міжнародного туризму та управління персоналом

LYMPkKX94Bk

МТУ-153 Єфременкова Анастасія (тел. 0993777883)

 


 

Гуманітарно-правовий факультет

novak

ГП-311 Новак Тетяна (тел. 0957694185)

 


Факультет управління фізичною культурою та спортом

odhDYjex2e4

УФКС-220 Чепрасова Катерина (тел. 0959050133)

 

Голова студентського самоврядування ЗНТУ
 
 Іванченко Андрій Володимирович
 Телефон: 061 224 42 35
 Кабінет: 368а (Головний корпус)
 Група у соц мережі: https://vk.com/club4541168
 E-Mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Заступник голови студентського самоврядування ЗНТУ
  
 Дубина Вадим Миколайович
 Телефон: 0617 69 82 11
 Кабінет: 368а  (Головний корпус)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 

Студенстьке самоврядування ЗНТУ

Студентське самоврядування Запорізького національного технічного університету об’єднує студентів університету незалежно від курсу та форми навчання та забезпечує їх участь в управлінні навчальним закладом, представництво та захист їх прав та інтересів, сприяє соціальному становленню та громадянській активності, набуттю управлінського досвіду та розуміння відповідальності. Усі студенти, які навчаються в Запорізькому національному технічному університеті, мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування.

Студентська молодь в нашому університеті є ініціатором проведення університетських, загальноміських, обласних та міжнародних заходів, запровадження іменних стипендій для студентів, є активним учасником громадсько-політичних процесів.

 

За довгі роки існування Запорізький національний технічний університет, який нещодавно святкував свою 115-ту річницю, безперервно накопичував і розвивав традиції студентського руху.

За цей час студентський рух мав і має донині різноманітні форми існування - це і студентські спортивні клуби, фан-клуб спортивних команд Запорізького національного технічного університету, центри студентського самоврядування гуртожитків університету, студентські деканати факультетів, наукові студентські товариства, студентські клуби за інтересами (творчий колектив «Будильник», молодіжний спецпідрозділ по охороні громадського порядку «ЩИТ», дебатний клуб, клуб патріотичного виховання), Рада молодих учених і спеціалістів ЗНТУ, старостати, локальні осередки європейських та міжнародних студентських організацій, студентські ради гуртожитків, студентські спілки національних меншин, тощо, які об’єднуються студентським самоврядуванням університету і разом зі студентською профспілкою працюють задля досягнення спільної мети.

 

З часом в силу змін у законодавстві України  вносились і відповідні зміни в нормативні документи студентських організацій. Сьогодні на чолі студентського самоврядування університету працює виконавчий орган студентського самоврядування, який обрано шляхом таємного голосування 13.06.2014 року. Очолює студентське самоврядування університету Іванченко Андрій Володимирович. З прийняттям нової редакції Закону  України «Про вищу освіту» конференція студентського самоврядування 18.03.2015 року внесла відповідні зміни у Положення «Про студентське самоврядування ЗНТУ». 

 

 

Для представників студентського самоврядування в Запорізькому національному технічному університету створено умови для участі у робочих органах. Представники студентського самоврядування, обрані студентами шляхом прямих таємних виборів, входять до складу Вченої ради університету (понад 10% від загального складу) та вищого колегіального органу громадського самоврядування ЗНТУ - конференції трудового колективу (понад 15% від загального складу).

 

Відповідно до частини дев’ятої статті 40 Закону України «Про вищу освіту» керівництвом ЗНТУ створено належні умови для діяльності органів студентського самоврядування: в університеті є понад двадцяти аудиторій, які передані в користування студентському самоврядуванню. Ці аудиторії повністю оснащені необхідною технікою (комп’ютери, принтери тощо), телефонним зв’язком, освітленням, опаленням, кондиціюванням, обслуговуванням для їх роботи. Крім того, на території гуртожитків Запорізького національного технічного університету є Центри студентського самоврядування, які також обладнані оргтехнікою, спортивним інвентарем, музичною апаратурою для проведення різноманітних заходів для студентської молоді.

 

 

11 червня 2015 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулись вибори ректора, які проводились у відповідності до вимог Закону України «Про вищу освіту», з урахуванням Методичних рекомендацій, затверджених постановою КМУ від 05.12.2014р. № 726. На виборах ректора був присутній представник Міністерства освіти і науки України. Відповідно до частини третьої статті 42 Закону України «Про вищу освіту» у виборах брали участь виборні представники з числа студентів, які були обрані студентами шляхом прямих таємних виборів, у кількості 240 осіб (що складає 18,972 % від загальної кількості виборців).

 

Крім того представники студентського самоврядування працюють в робочих органах університету (ректорат, стипендіальні комісії факультетів та університету, приймальна комісія університету, вчені ради факультетів та інститутів університету, тощо).