Гуртожиток №5
Субота серпня 18, 2018
Реєстрація
     
     Гуртожиток №5 Запорізького національного технічного університету – це студентський гуртожиток для проживання сімейних студентів, аспірантів та докторантів, який розташований біля університету за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, буд. 60 – зупинка громадського транспорту «Університет» або «вул. Троїцька».
     Дістатись до гуртожитку можна всіма видами транспорту: трамвай, тролейбус, маршрутне таксі. Також неподалік розташовується центральний  ринок «Анголенко», аптеки, супермаркет, залізничний вокзал «Запоріжжя 2»,  парк відпочинку, театр ім. В.Г.Магара. Також біля гуртожитку працює продуктовий магазин.
    Гуртожиток побудовано у 1986 році, це дев’ятиповерхова цегляна будівля з коридорно-секційною системою.  Розрахований на 460 місць, у тому числі на другому поверсі знаходяться блоки покращеного планування для тимчасового проживання студентів-заочників під час сесій, співробітників навчальних закладів, які перебувають у відрядженні, тощо. На кожному поверсі по два блоки на дванадцять дво- і три-місних кімнат, у яких є свій туалет, умивальники та душ. На кожному поверсі є своя кухня та сушарка.
 
    Свої кімнати та санвузли мешканці гуртожитку прибирають самостійно. Коридори, кухні, сходи, адміністративні приміщення прибираються щодня обслуговуючим персоналом.
      В гуртожитку працюють: завідуюча, паспортистка, кастелянка, чотири швейцари (позмінно), прибиральниці, двірник, робітник по обслуговуванню і ремонту капітальних будівель, столяр, електрик.
     
     Місця в цьому гуртожитку надаються тим сім'ям, де обидва або один  з подружжя є іногородніми студентами або як виняток співробітником університету, місця визначаються спільним рішенням адміністрації ВНЗ та  профспілковими комітетами.
      Правила проживання в студентському сімейному гуртожитку відповідають Положенням про студентський гуртожиток та Правилам внутрішнього розпорядку ЗНТУ.
 
   Для підтримання належних умов проживання в гуртожитку постійно проводяться поточні ремонти: ремонт даху, косметичні ремонти поверхів, кухонь.
    Питання діяльності гуртожитку розглядаються на вчених радах університету. Про стан та діяльність у гуртожитку регулярно звітує директор студмістечка. Також тема гуртожитку підіймається в звітах ректора, проректора з НПР та ВС, проректора з АГЧ.